Fotografické služby

Fotografuji propagační a image fotografie pro firmy, ale také firemní akce a kulturní, společenské a sportovní události.

Fotografie pro firmy

Fotografování pro účely marketingových kampaní, brandových a produktových kampaní, public a media relations, sociální sítě a web. Zhotovuji vždy na míru dle zadání, kreativních konceptů a cílů komunikační strategie a kampaní.

Fotografie z akcí

Moji specialitou jsou reportážní fotografie z firemních, kulturních, společenských či sportovních akcí. Potřebujete jejich průběh kvalitně zdokumentovat a následně využít? Jsem tu pro vás. Zároveň garantuji profesionální přístup na každé akci, kdy fotograf nebude její účastníky rušit a omezovat a výsledek tak bude obsahovat potřebnou dávku autentičnosti a věrohodnosti.

Fotografie ze zakázky předávám v elektronické podobě v plném rozlišení (pro printové využití) a dle přání i zmenšené a adekvátně upravené pro oblast digitální propagace a marketingu. Na přání vyhotovím i specifické formáty.

Používaná výbava

  • Nikon D850
  • Sony Alpha A7
  • Sony RX100
© 2023 Michael Bradík | michael@bradik.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky