Školení a lektorská činnost

Nepořádám školení a lektorské semináře "na dálku", ani taková, která si lidé jenom odsedí. Všechna skupinová školení připravuji, nebo se jich účastním, v prezenční formě tak, aby pro vás měla maximální přínos a umožňovala okamžitou přímou interakci. Jen tak totiž můžete nabyté informace rovnou využít a aplikovat. 

Průzkumy a zkušenosti z lektorské práce ukazují, že přímá vazba a interakce v rámci kurzů a školení prokazatelně zvyšují efektivitu a přínosy vzdělávání a znalosti příjemců jsou pak v ověřovacích testech vyšší.

Praxe na desítkách klientů a stovkách lidí mě naučila, co v marketingu, přímém prodeji a projektovém řízení skutečně funguje. Jsem připraven to naučit i vás.

Nečekejte ode mě teoretické poučky ani marketingová a prodejní klišé. Věnuji se přímo tomu, co skutečně pomůže vašemu podnikání, filantropii nebo vzdělávacím aktivitám a procesnímu řízení.

Pro realizaci školení jsou využívány zejména osvědčené konferenční a kongresové prostory s potřebným zázemím a profesionálním servisem. 

Využívané konferenční prostory

  • Clarion Congress Hotel Prague
  • Top Hotel Praha
  • Hotel Olšanka 
  • Hotel Babylon
  • Hotel Jezerka

Máte zájem o školení na míru?

Vyplňte potřebné údaje a rezervujte si orientační termín.

Zažijte skupinové školení na míru

Pro firmy a organizace z různých oborů.

© 2023 Michael Bradík | michael@bradik.cz
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky